12. styczeń, 2019

12 stycznia 2019 r. członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy Parafii pw. Macierzyństwa NMP w Zbąszynku: Jan Greczycho, Danuta Kłos i Alicja Łukaszewska uczestniczyli w diecezjalnym spotkaniu opłatkowym Akcji Katolickiej Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

od lewej: Danuta Kłos, Jan Greczycho-prezes POAK, Alicja Łukaszewska

Spotkanie rozpoczęło o godzinie 11:00 Mszą Św. w kościele pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim, pod przewodnictwem Ordynariusza naszej diecezji ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego z udziałem Asystenta DIAK ks. Zbigniewa Samociaka i księży asystentów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej.

Członkowie naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej wzięli udział w Mszy św. poprzez czytanie Słowa Bożego. Lekcję czytał Prezes naszego POAK – Jan Greczycho.

O SPOTKANIU OPŁATKOWYM … czytaj więcej na stronie Diecezjalnej Akcji Katolickiej

 

FOTOGALERIA ZE SPOTKANIA OPŁATKOWEGO