21. grudzień, 2017

21.12.2017r. podczas roratnej Mszy św. o godz. 17:00, którą sprawował Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak, Wikariusz ks. Jakub Świątek oraz w asyście ks. kleryk Mateusz Topolski  zostały poświęcone legitymacje przynależności wiernych do Wspólnoty Przyjaciół Paradyża.

Ks. Proboszcz podziękował ks. klerykowi Mateuszowi, organizatorowi Wspólnoty i ks. Jakubowi – opiekunowi duchowemu Wspólnoty oraz wiernym, którzy podjęli modlitwę za kleryków z naszego diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownemu w Paradyżu i o nowe powołania kapłańskie.

Następnie ks. Proboszcz poświęcił i wręczył  45  parafianom legitymacje.

Animację Mszy św. przygotowały przedstawicielki Wspólnoty Przyjaciół Paradyża – czytanie lekcji Marta Graczyk i modlitwy powszechnej Dorota Jundziłł i Barabara Jundziłł.

Animatorkami Wspólnoty Przyjaciół Paradyża zostały Dorota Jundziłł i Barbara Jundziłł.

 

FOTOGALERIA:

 

Foto: Jerzy Ganecki