10. grudzień, 2017

„W drugą Niedzielę Adwentu 10.12.2017r. już po raz trzeci odbył się w naszej parafii Kiermasz Świąteczny organizowany przez Dziecięcą Scholę Szachar i Młodzieżową Najlepszą Scholę w Mieście. Na kiermaszu największą popularnością cieszyły się słodkie wypieki przygotowane przez Rodziców i Dziadków naszych dzieci. Sprzedawane były ręcznie robione bombki, anioły, choinki i stroiki świąteczne.

FOTOGALERIA  NA  STRONIE  PARAFII  FACEBOOK

Pragniemy podziękować przede wszystkim Księdzu Proboszczowi Jerzemu Kordiakowi za przychylność w organizację kiermaszu.
Słowa podziękowania kierujemy w stronę księdza Wikariusza Jakuba Świątka oraz księdza kleryka Mateusza Topolskiego, którzy pomogli nam zorganizować tą akcję.
Dziękujemy młodzieży i dzieciom za nieocenioną pomoc przy przygotowaniach i przeprowadzeniu kiermaszu.
Rodzicom dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszej inicjatywy.
Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich naszych Darczyńców z Zespołu Florystycznego MIKOFLOWER. Już po raz kolejny nasi Parafianie nas nie zawiedli i wykazali się dużą życzliwością, za którą bardzo dziękujemy. BÓG ZAPŁAĆ!”

FOTOGALERIA  NA  STRONIE  PARAFII  FACEBOOK

FOTOGALERIA  NA  STRONIE  PARAFII  FACEBOOK

 

Tekst: Agnieszka Chwałkowska
Foto: Adrianna Wachowska i Agnieszka Chwałkowska