11. grudzień, 2015

11 grudnia po Mszy św. wieczornej już po raz czwarty w naszym kościele parafialnym odbyła się Godzina Dawida, wieczór modlitwy i uwielbienia Pana Jezusa.
Spotkaniu przewodniczył Wikariusz ks. Norbert Lasota. Oprawę muzyczną prowadziła Schola Młodzieżowa naszej parafii, która od pierwszego spotkania „rozwinęła skrzydła” i  „powiększyła swoje szeregi” o nowe TALENTY.

W modlitwie uczestniczyli licznie zgromadzeni wierni. Na wielu twarzach widać było radość płynącą z głębi serca. Czuć było obecność Ducha Św. pośród nas.
Cieszymy się, że Godzina Dawida przyciąga ze sobą rzeszę ludzi, którzy wraz z młodzieżą chcą wielbić Pana. Oby było nas jak najwięcej w przyszłości. Wierzymy w to i już dziś  zapraszamy na kolejny wieczór modlitewny już w Nowym 2016 Roku.

Podczas Godziny Dawida w Scholi Młodzieżowej śpiewali i grali: Ola Strugała (śpiew), Aga Chwałkowska (śpiew), Maksymilian Chwałkowski (klarnecista) , Adrianna Wachowska (śpiew), Karolina Chybin (śpiew), Kacper Lichtarowicz (bęben), Maja Nowak (bęben), Katarzyna Weiss (śpiew), Maria Kawczyńska (śpiew), Piotr Szczepaniak (gitara +śpiew), Przemysław Kawczyński (gitara), Zuzanna Trypucka (śpiew), Irena Trypucka (śpiew), Waldemar Trypucki (gitara), Adam Nowak (gitara).”
O przebiegu Godziny Dawida napisała Agnieszka Chwałkowska.

Foto: Jerzy Ganecki

SONY DSC

SONY DSC