13. styczeń, 2019

Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia 13.01. w salce parafialnej spotkali się członkowie Róż Żywego Różańca, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia na Nowy 2019 Rok.

Kolędą „Wśród nocnej ciszy” Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak rozpoczął spotkanie, a ks. Jakub Świątek odczytał Ewangelię. Ze względów zdrowotnych nie dotarł ks. dr Dariusz Wołczecki.

Opiekun grupy ks. Jerzy Kordiak podziękował za całoroczną pracę Żywego Różańca i zachęcał do dalszej współpracy.
Przy pysznych ciastach upieczonych przez panie Eugenię Duszyńską, Urszulę Wojtyna, Cecylię Lisek i Alinę Waszak śpiewaliśmy kolędy. Na zakończenie Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak udzielił kapłańskiego błogosławieństwa.”  Tekst – Grażyna Matysiak, główna zelatorka Parafialnego Żywego Różańca.

Foto:  Marek Jasiński