14. styczeń, 2018

„W niedzielne popołudnie 14.01.2018r. członkowie Róż Żywego Różańca spotkali się w salce parafialnej, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia na Nowy 2018 Rok. Kolędą „Wśród nocnej ciszy” Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak rozpoczął spotkanie. Następnie ks. kleryk Mateusz Topolski przeczytał fragment Ewangelii.

Ks. Proboszcz podziękował Matkom i Ojcom za całoroczną pracę, za obecność w dni powszednie na Mszy św. i zachęcał do dalszej współpracy. Po Mszy św. w Chlastawie dotarł  Wikariusz ks. Jakub Świątek.

Przy pysznych ciastach i aromatycznej kawie śpiewaliśmy kolędy. Ciasto piekły Stefania Gmiąt, Maria Basińska i Ilona Małycha, bardzo Paniom dziękuję.

Na zakończenie ks. Proboszcz Jerzy Kordiak udzielił kapłańskiego błogosławieństwa.” (Tekst – Grażyna Matysiak, główna zelatorka Parafialnego Żywego Różańca.

Serdecznie dziękujemy p. Grażynie Matysiak za 15 lat prowadzenia Róż Żywego Różańca i życzymy dużo zdrowia i owocnej pracy na dalsze lata.

Foto: Jerzy Ganecki