4. październik, 2018

04.10.2018r. po adoracji i modlitwie różańcowej w intencji powołań kapłańskich i kapłanów oraz Mszy św.  ok. godz. 19:15 odbyło się spotkanie członków Parafialnej Wspólnoty Przyjaciół Paradyża.

Ks. Jakub Świątek – opiekun Wspólnoty – po powitaniu przedstawił nową animatorkę Wspólnoty Cecylię Lisek, która przeprowadziła losowanie kartek z nazwiskami kleryków naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu, za których w tym roku będziemy się indywidualnie modlić.

Ks. rezydent Dariusz Wołczecki podziękował wszystkim za modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie. Udzielił też kapłańskiego błogosławieństwa.

Na zakończenie Cecylia Lisek poinformowała o odbytych rekolekcjach Wspólnot Paradyża z diecezji i przedstawiła czekające nas wydarzenia m.in. 14 grudnia br. przypada I rocznica powstania WPP, na którą został już zaproszony moderator diecezjalny ks. Grzegorz Słapek.

 

Foto: Jerzy Ganecki