2. październik, 2015

02.10.2015 r.odbyła się kolejna próba naszej Scholi Młodzieżowej przed kolejną już „Godziną Dawida”.  Pierwsza modlitwa „Godzina Dawida” pod przewodnictwem Scholi Młodzieżowej odbyła się 11 września br. , po Mszy św. wieczornej. Modlitwa ta zgromadziła w kościele dużą ilość wiernych i będzie prowadzona przez scholę zawsze w drugi piątek każdego miesiąca.
Schola Młodzieżowa powoli się rozrasta i dołączają do niej nowe „muzyczne TALENTY”. Bardzo  to cieszy członków i założycieli scholi i mobilizuje wszystkich do dalszej pracy!

Kolejna GODZINA DAWIDA odbędzie się  09.10.2015r. o godz. 19,00 po Mszy św.
W imieniu scholi – Agnieszka Chwałkowska

Aktualnie w Scholi Młodzieżowej grają i śpiewają: Agnieszka Chwałkowska, Adrianna Wachowska, Katarzyna Weiss, Aleksandra Strugała, Natalia Zacharska, Karolina Chybin, Patrycja Spychała, Marysia Kawczyńska, Adam Nowak i Piotr Szczepaniak

Foto: Agnieszka Chwałkowska

02.10.15 proba scholi mlodz (7)