9. październik, 2015

W piątek 09.10.2015r. po Mszy św. wieczornej po raz drugi odbyło się spotkanie modlitewne „Godzina Dawida”. Spotkaniu przewodniczył wikariusz ks. Norbert Lasota, animację muzyczną przygotowała schola młodzieżowa naszej parafii. Ogromnie cieszy nas fakt, że z każdym spotkaniem przybywa co raz więcej członków scholi, a także uczestników czuwania, którzy chcą wraz z nami śpiewać i wielbić Pana.
To był piękny czas radości i uwielbienia. Dziękujemy i zachęcamy do kolejnych wspólnych spotkań podczas „Godziny Dawida”. Oby nasze kroki były wspólne i serca wspólnie uderzały.

Członkowie scholii obecni podczas spotkania: Agnieszka Chwałkowska, Adrianna Wachowska, Karolina Chybin, Maria Kawczyńska, Katarzyna Weiss, Aleksandra Strugała, , Natalia Zacharska, Zuzanna Trypucka, Irena Trypucka, Waldemar Trypucki, Adam Nowak, Piotr Szczepaniak oraz gościnnie zagrał z nami klarnecista Maksymilian Chwałkowski.
Relację napisała: Agnieszka Chwałkowska

FOTO: Agnieszka Chwałkowska

09.10.15 Godz Dawida (4)

09.10.15 Godz Dawida (3)

09.10.15 Godz Dawida (2)

09.10.15 Godz Dawida (1)