Strona startowa

► modlitwa w drodze
► CZYTANIA, EWANGELIA i komentarze na dziś

misyjne.pl

19.11.2020 r. rozpoczęła swą działalność nowa strona internetowa parafii, w której został zmienieniony całkowicie szablon. Obecna strona dostosowana jest do aktualnych wymogów informatycznych, a Word Press do edycjii stron jest dostosowany do najnowszych aktualizacji. Twórcą strony jest informatyk Paweł Skrzyszewski, który jest technicznym administratorem strony naszej parafii. Aktaualizację strony prowadzi Jerzy Ganecki i Daniel HoffmannWEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ PARAFII

Stronę, na której się obecnie znajdujesz, odnajdziesz w całości na nowej stronie parafialnej w zakładce   ARCHIWUM

FIAT

Matuchno z Nazaretu
Panienko w koronie
utkanej z gwiazd
Spojrzeniem Twym
Przykrywasz cały świat
Otaczasz nas
matczyną opieką
Niby gwiazda na niebie
Kroczysz w królestwie gwiazd
Dziewczyno Niepokalana z Nazaretu
Ty wybrana przez Boga
Pokorna piękna cicha Pani
Składająca dłonie
FIAT ….

(Ewa Dolniak-Kaczmarczyk)

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ

Matko Boża, Niepokalana Maryjo!!!

Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.

Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką.

Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz.

Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, by moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

PIEŚŃ:   ŚLADAMI  MARYI

KOŚCIÓŁ  PARAFIALNY   „Z  LOTU  PTAKA”
autor wideo: Grzegorz Walkowski