16. grudzień, 2018

16.12.2018r. w trzecią niedzielę Adwentu już po raz kolejny odbył się w naszej parafii Scholkowy Kiermasz Świąteczny.
Nasi parafianie mogli nabyć pyszne domowe ciasta pieczone przez mamy i babcie naszych scholkowych dzieci. Cieszyły się one jak zwykle największym zainteresowaniem. Obok ciast można było nabyć piękne ozdoby świąteczne przygotowane przez darczyńców.

 FOTOGALERIA Z KIERMASZU W ALBUMIE NA FACEBOOK

Pragniemy serdecznie podziękować Ks. Proboszczowi Jerzemu Kordiakowi za przychylność w organizację tego kiermaszu. Księdzu Dariuszowi i Księdzu Jakubowi dziękujemy za przygotowanie salki oraz za piękne ozdoby, które dostarczyli na kiermasz.

Za poświęcony czas dziękujemy Rodzicom i Dzieciom, które pomagały przy pakowaniu ciasta.
Nie byłoby kiermaszu bez Parafian, na których zawsze możemy liczyć. Dziękujemy za zebrane ofiary. Przeznaczone one będą na warsztaty muzyczne dla dzieci ze scholi.
Bóg zapłać!”     Tekst: Agnieszka Chwałkowska

FOTOGALERIA Z KIERMASZU W ALBUMIE NA FACEBOOK

 

Foto: ks. Dariusz Wołczecki, Adrianna Wachowska, Agnieszka Chwałkowska